FIRMA GABBAR

PRODUCENT OGRODZEŃ GABIONOWYCH

Oferujemy kompletne ogrodzenia gabionowe, kosze gabionowe,
panele ogrodzeniowe oraz murki oporowe.

Ponadto nasza firma oferuje również, możliwość realizacji indywidualnych pomysłów naszych klientów.

Ogrodzenia gabionowe

Jeśli ktoś chce w efektowny sposób ogrodzić dom, firmę, plac zabaw czy park to oferowane przez naszą firmę ogrodzenia gabionowe są idealnym pomysłem! Piękne walory estetyczne w połączeniu z niespotykaną wytrzymałością zadowolą każdego klienta i będą służyć przez długie lata bez jakiejkolwiek potrzeby konserwacji. Oferowane przez naszą firmę ogrodzenia gabionowe powstają ze specjalnie zaprojektowanych w tym celu i produkowanych przez naszą firmę koszy. Zastosowanie najwyższej jakości materiałów sprawia, że ogrodzenia gabionowe zachowają swoje najwyższe walory użytkowe przez cały okres eksploatacji. Dzięki naszym technologiom możemy zagwarantować Państwu bardzo wysoką jakość wykonania i trwałość, która nie jest możliwa do osiągnięcia w innych konstrukcjach.

Nasze produkty wykonane są z wysokiej jakości materiałów, co wpływa na ich jakość, trwałość i bezpieczeństwo użytkowania. W technologi którą stosujemy, montaż ogrodzenia odbywa się za pomocą specjalnie przygotowywanych otworów w listwie poziomej (bez wiercenia w ceowniku). Najnowocześniejsze rozwiązania gwarantują zachowanie sztywności, która jest konieczna do utrzymania wymiarów kosza oraz zapewnia stuprocentowego bezpieczeństwo w użytkowaniu. Dzięki naszej firmie klient otrzymuje pewność, że ogrodzenie gabionowe będzie służyło mu przez długie lata zachowując przy tym wszystkie swoje walory.

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ WYKONANIA
ogrodzenia gabionowe firmy gabbar
WIELOLETNIA TRWAŁOŚĆ

Oryginalny i nowoczesny design

Stalowe kosze doskonale komponują się z różnego rodzaju kamieniem wypełniającym (gnejs, granit, sjenit, bazalt), coraz częściej stosuje się również szklane bryły z podświetleniem LED. Możliwość lakierowania proszkowego. Różnorodność materiału wypełniającego umożliwia dopasowanie ogrodzenia do każdej architektury

Modułowa budowa

Łączenie dowolnej ilości elementów. Możliwość uzyskania konstrukcji gabionowych o niezwykłych formach i kształtach.

Trwałość i wytrzymałość

Użycie metody spawania, odpowiedniej grubości ceownika poziomego C20x8x2 oraz prętów fi 4.8, gwarantuje najwyższą wytrzymałość konstrukcji, niemożliwą do uzyskania w konstrukcjach zgrzewanych oraz w innych systemach. Zabezpieczenie antykorozyjne, ocynk ogniowy wg normy PN-EN ISO 1461.

Ogrodzenia gabionowe - przykładowe warianty

1. Kosze gabionowe, montowane w ciągu.

Jest to najprostsza i zarazem najczęściej wybierana forma ogrodzenia gabionowego. W celu budowy, łączy się kolejne kosze tej samej bądź podobnej wysokości uzyskując żądaną długość. W tej opcji nie montuje się boczków poszczególnych koszy, dla zachowania żądanej sztywności ich miejsce zajmują dodatkowe łączniki (stężenia poprzeczne). Efektem końcowym takiego rozwiązania jest jednolita ściana o wybranych wymiarach.

Oferowane oczka koszy :

  • 5×20 cm
  • 5×10 cm

2. Słupek gabionowy łączony z  podmurówką.

Kolejnym często wybieranym rozwiązaniem jest połączenie koszy tworzących słupki i podmurówkę. W opcji tej w zależności od potrzeb klienta, oferowane są dodatkowe elementy umożliwiające montaż desek i paneli ogrodzeniowych.

Produkt łączony z

Deski tradycyjne, kompozytowe i aluminiowe – łączone za pomocą ceownika lub kątownika.

Panele ogrodzeniowe – systemowe uchwyty mocujące.

Oferowane oczka koszy :

  • 5×20 cm
  • 5×10 cm
ogrodzenia gabionowe od gabbar producent z podmurówką

3. Połączenie kosza gabionowego z panelem.

Równie atrakcyjnie co poprzednie propozycje, prezentuje się opcja w której łączymy kosz gabionowy z panelem ogrodzeniowym. Jest to doskonała alternatywa dla osób, dla których całe ogrodzenie gabionowe wydaje się wizualnie zbyt „ciężkie”.

Oferowane oczka koszy:

  • 5×20 cm
  • 5×10 cm

NAJLEPSZE OGRODZENIA GABIONOWE

ZAUFAJ PROFESJONALISTOM

Firma Gabbar to polski producent oferujący m.in. kompletne ogrodzenia gabionowe, kosze gabionowe, panele ogrodzeniowe oraz murki oporowe. Wykonujemy również elementy małej architektury ogrodowej na indywidualne życzenie klienta takie jak: donice ogrodowe, ławki ogrodowe itp. Dzięki naszemu zaangażowaniu oraz doświadczeniu w produkcji koszy gabionowych oraz całych ogrodzeń, macie Państwo pewność, że oferowane przez nas produkty cechuje najwyższa jakość, trwałość oraz niepowtarzalny efekt.

KONTAKT

Bartłomiej Rozkoszek

tel. +48 690 660 868

e-mail: kontakt@gabbar.pl

44-266 Świerklany, ul. Górnośląska 14A

NIP: 642-27-83-944

IdeaBank 79 1950 0001 2006 0056 1133 0001