Ogrodzenie gabionowe

Jeśli ktoś chce w efektowny sposób ogrodzić dom, firmę, plac zabaw czy park to oferowane przez naszą firmę ogrodzenie gabionowe jest idealnym pomysłem! Piękne walory estetyczne w połączeniu z niespotykaną wytrzymałością zadowolą każdego klienta i będą służyć przez długie lata bez jakiejkolwiek potrzeby konserwacji. Oferowane przez naszą firmę ogrodzenia gabionowe powstają ze specjalnie zaprojektowanych w tym celu i produkowanych przez naszą firmę koszy. Zastosowanie najwyższej jakości materiałów sprawia, że ogrodzenie zachowa swoje najwyższe walory użytkowe przez cały okres eksploatacji. Dzięki naszym technologiom możemy zagwarantować Państwu bardzo wysoką jakość wykonania i trwałość, która nie jest możliwa do osiągnięcia w innych konstrukcjach.

Nasze produkty wykonane są z wysokiej jakości materiałów, co wpływa na ich jakość, trwałość i bezpieczeństwo użytkowania. W technologi którą stosujemy, montaż ogrodzenia odbywa się za pomocą specjalnie przygotowywanych otworów w listwie poziomej (bez wiercenia w ceowniku). Najnowocześniejsze rozwiązania gwarantują zachowanie sztywności, która jest konieczna do utrzymania wymiarów kosza oraz zapewnia stuprocentowego bezpieczeństwo w użytkowaniu. Dzięki naszej firmie klient otrzymuje pewność, że ogrodzenie będzie służyło mu przez długie lata zachowując przy tym wszystkie swoje walory.

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ WYKONANIA
ogrodzenia gabionowe firmy gabbar ze Świerklan
WIELOLETNIA TRWAŁOŚĆ
ogrodzenia gabionowe wygląd i estetyka
ogrodzenie gabionowe firmy gabbar
ogrodzenie gabionowe gabbar

Oryginalny i nowoczesny design

Stalowe kosze doskonale komponują się z różnego rodzaju kamieniem wypełniającym (gnejs, granit, sjenit, bazalt), coraz częściej stosuje się również szklane bryły z podświetleniem LED. Możliwość lakierowania proszkowego. Różnorodność materiału wypełniającego umożliwia dopasowanie ogrodzenia do każdej architektury

Modułowa budowa

Łączenie dowolnej ilości elementów. Możliwość uzyskania konstrukcji gabionowych o niezwykłych formach i kształtach.

Trwałość i wytrzymałość

Użycie metody spawania, odpowiedniej grubości ceownika poziomego C20x8x2 oraz prętów fi 4.8, gwarantuje najwyższą wytrzymałość konstrukcji, niemożliwą do uzyskania w konstrukcjach zgrzewanych oraz w innych systemach. Zabezpieczenie antykorozyjne, ocynk ogniowy wg normy PN-EN ISO 1461.

Ogrodzenie gabionowe - przykładowe warianty

1. Kosze gabionowe, montowane w ciągu.

Jest to najprostsza i zarazem najczęściej wybierana forma ogrodzenia gabionowego. W celu budowy, łączy się kolejne kosze tej samej bądź podobnej wysokości uzyskując żądaną długość. W tej opcji nie montuje się boczków poszczególnych koszy, dla zachowania żądanej sztywności ich miejsce zajmują dodatkowe łączniki (stężenia poprzeczne). Efektem końcowym takiego rozwiązania jest jednolita ściana o wybranych wymiarach.

Oferowane oczka koszy :

  • 5×20 cm
  • 5×10 cm
ogrodzenia gabionowe producent gabbar

2. Słupek gabionowy łączony z  podmurówką.

Kolejnym często wybieranym rozwiązaniem jest połączenie koszy tworzących słupki i podmurówkę. W opcji tej w zależności od potrzeb klienta, oferowane są dodatkowe elementy umożliwiające montaż desek i paneli ogrodzeniowych.

Produkt łączony z

Deski tradycyjne, kompozytowe i aluminiowe – łączone za pomocą ceownika lub kątownika.

Panele ogrodzeniowe – systemowe uchwyty mocujące.

Oferowane oczka koszy :

  • 5×20 cm
  • 5×10 cm
ogrodzenia gabionowe od gabbar producent z podmurówką

3. Połączenie kosza gabionowego z panelem.

Równie atrakcyjnie co poprzednie propozycje, prezentuje się opcja w której łączymy kosz gabionowy z panelem ogrodzeniowym. Jest to doskonała alternatywa dla osób, dla których całe ogrodzenie wydaje się wizualnie zbyt „ciężkie”.

Oferowane oczka koszy:

  • 5×20 cm
  • 5×10 cm
producent ogrodzeń gabionowych gabbar

NAJLEPSZE OGRODZENIE GABIONOWE WPROST OD PRODUCENTA

KONTAKT

Bartłomiej Rozkoszek

tel. +48 690 660 868

e-mail: kontakt@gabbar.pl

44-266 Świerklany, ul. Górnośląska 14A

NIP: 642-27-83-944

IdeaBank 79 1950 0001 2006 0056 1133 0001