Murki oporowe

Nasza firma oferuje najmocniejsze i najtrwalsze gabionowe murki oporowe dostępne na rynku. Stosujemy tylko najlepsze materiały, które zapewniają niepowtarzalną jak dotąd sztywność konstrukcji. Poziomy ceownik 20x8x1,8 spawany jest z pionowymi prętami fi4.8 dzięki czemu powstaje „siatka gabionowa” wielokrotnie wytrzymalsza od alternatywnych rozwiązań. Dzięki naszemu doświadczeniu stosujemy innowacyjne rozwiązania, które zapobiegają rozpychaniu się murku przez co możemy zaoferować naszym klientom niepowtarzalną jakość i sztywność konstrukcji. Wyprodukowany w naszej technologi murek oporowy wytrzyma o wiele więcej niż produkty zgrzewane co stanowi o jego sile i wyższości nad innymi produktami.

  • Wielokrotnie trwalsze i sztywniejsze od konstrukcji zgrzewanych.
  • Możliwość wyprodukowania rozmiarów pod potrzeby nabywcy.
  • Ścianki i łączniki skręcane śrubami M6
  • Możliwość użycia dowolnego wypełnienia.

Najwyższa jakość wykonania

WIELOLETNIA TRWAŁOŚĆ

Najlepsze murki oporowe od Gabbar

W ofercie naszych produktów znajdą Państwo również murki oporowe. Ich konstrukcja z naszych koszy gabionowych doskonale sprawdza się w sytuacjach kiedy musimy zabezpieczyć teren przed osuwaniem się ziemi np: na skarpach i nierównościach terenu. Efekt będzie trwały a murek nie będzie wymagał impregnacji przez długie lata.

Murki gabionowe można również stosować jako elementy oddzielające fragmenty ogrodu np: podjazdów lub rabat. Takie rozwiązanie jest trwałe i estetyczne.

murki oporowe od producenta
murki oporowe od firmy gabbar

Murki produkowane przez naszą firmę są wykonane z najwyższej jakości materiałów i łączników.

Pamiętaj, że nasze produkty są spawane, a nie zgrzewane co niewątpliwie wpływa na wytrzymałość naszych murków oporowych.

Na indywidualne życzenie klienta możliwe jest również wykonanie murków oporowych technologią serii GOLD. Taką wycenę wykonujemy indywidualnie.

KONTAKT
Bartłomiej Rozkoszek

tel. +48 690 660 868

e-mail: kontakt@gabbar.pl

44-266 Świerklany, ul. Górnośląska 14A

NIP: 642-27-83-944

IdeaBank 79 1950 0001 2006 0056 1133 0001